Kategorie
Szukaj według pojazdu

Flexible de frein Ligier

Aktywne filtry

Przewód hamulcowy przedni aixam - 6L017

AIXAM A540 / 400 / 500 / 500.4 / 721 / 741 / 751 / MIASTO / LINIA DROGI / LINIA KRZYŻOWA / SCOUTY Gdy węże hamulcowe są nieczynne (nieszczelne), hamowanie staje się niemożliwe, ponieważ ciśnienie płynu nie dociera już do hamulców. Ten przewód hamulcowy jest przystosowany do wszystkich typów od modelu 400 w górę. Pamiętaj również o sprawdzeniu pompy głównej, problem może pochodzić z tej części.
14,08 €
Przewód hamulcowy przedni lewy Ligier, Microcar

Ligier XTOO1 i 2, XTOO Max, XTOO R, RS, S, Optimax i Microcar Cargo Jeśli Twój przewód hamulcowy jest porowaty lub pęknięty i wycieka z niego płyn hamulcowy, wymień go natychmiast na nasz nowy i dopasowany przewód hamulcowy o takiej samej jakości jak oryginalny.
31,65 €
Przewód hamulcowy przedni prawy Ligier, Microcar

Ligier XTOO 1, 2, XTOO R, RS, S, MaxOptimax, Microcar Cargo Przewody hamulcowe stają się porowate i z czasem przeciekają, dlatego należy je wymieniać, gdy tylko pojawi się wyciek płynu hamulcowego. Elementy układu hamulcowego muszą być regularnie sprawdzane.
33,25 €
Przewód hamulcowy przedni lewy Ligier

Ligier XToo MaxR, RS, S, Optimax Twój przewód hamulcowy przecieka? Wymień go na nasz przewód hamulcowy do Ligier XTOO MaxR, RS, S i Optimax, wysokiej jakości części w promocyjnych cenach
44,08 €
Wąż prawy przedni Ligier

Ligier XTOO MaxR, S, RS i Optimax Potrzebujesz wymienić przewód hamulcowy przedni do swojego Ligier? Wybierz nasz profesjonalnej jakości wąż specjalnie zaprojektowany dla XTOO MaxModele R, S, RS i Optimax.
35,75 €
Przewód hamulcowy przedni ligier - 187083

Ligier 162 / AMBRA / NOVA Przewód hamulcowy przedni montowany na Ligier 162 / Ambra / Nova w niskiej cenie. Nie zwlekaj z wymianą przewodów hamulcowych, od tego zależy Twoje bezpieczeństwo!
14,08 €
Przewód hamulcowy przedni chatenet - 111419

CHATENET BAROODER / MEDIA Nie możesz już hamować? Nie szukaj dalej, ten przedni przewód hamulcowy jest przystosowany do Chatenet barooder i nośników, został wyprodukowany identycznie jak oryginał. Radzimy sprawdzić pompę hamulcową i poziom płynu hamulcowego.
14,08 €
Uszczelka miedziana do przyłącza przewodu hamulcowego

Miedziane złącze do przewodu hamulcowego VSP Ten miedziany przegub do przewodu hamulcowego jest przeznaczony do wszystkich pojazdów bez licencji. Ta część jest niezawodna i solidna, spełni wszystkie Twoje oczekiwania z ceną rabatową w dodatku! Potrzebne są 2 złącza na każdy wymienny wąż!
0,54 €
Śruba złącza banjo

Śruba sprzęgła banjo Śruba w złączu banjo nie jest już w dobrym stanie? Wymień go na ten wysokiej jakości model w obniżonej cenie.
4,16 €