Kategorie
Szukaj według pojazdu

Flexible de frein aixam

Aktywne filtry

Przewód hamulcowy tylny Aixam

Aixam CityCięcie, Crossline, Crossover oraz GTO zakres impulsów i Vision Twój przewód hamulcowy umożliwia prowadzenie i uszczelnianie płynu hamulcowego w układzie hamulcowym, jeśli ten ostatni szwankuje wymień go pilnie. Przewód adaptacyjny o jakości równoważnej do oryginalnego w pojazdach z opcją ABS
24,98 €
Przewód hamulcowy tylny Aixam zakres impulsów i Vision

Aixam CityCięcie, Crossline, Crossover oraz GTO zakres impulsów i Vision bez ABS Twoje przewody hamulcowe są nieszczelne i nie zapewniają już optymalnego i bezpiecznego hamowania? Wymień je na nasze przewody hamulcowe o jakości odpowiadającej oryginałowi po obniżonej cenie.
21,58 €
  • Promo !
Przewód hamulcowy tylny aixam - 6L020

AIXAM 500 / 500.4 / 721 / 741 / 751 / CITY / ROADLINE / CROSSLINE / SCOUTY - MINAUTO Ten przewód hamulcowy tylny został opracowany specjalnie dla Aixam z modelu 500. Jego wzmocniona pochewka zapewni Ci solidną odporność. Sprawdź również poziom płynu hamulcowego, który może być przyczyną problemu.
10,75 € 20,75 €
Śruba złącza banjo

Śruba sprzęgła banjo Śruba w złączu banjo nie jest już w dobrym stanie? Wymień go na ten wysokiej jakości model w obniżonej cenie.
4,16 €
Uszczelka miedziana do przyłącza przewodu hamulcowego

Miedziane złącze do przewodu hamulcowego VSP Ten miedziany przegub do przewodu hamulcowego jest przeznaczony do wszystkich pojazdów bez licencji. Ta część jest niezawodna i solidna, spełni wszystkie Twoje oczekiwania z ceną rabatową w dodatku! Potrzebne są 2 złącza na każdy wymienny wąż!
0,54 €
  • Nowy
Tube de frein avant gauche Aixam

0,00 €