Kategorie
Szukaj według pojazdu

Wąż do samochodów bez prawa jazdy

Czy masz przebity lub uszkodzony wąż? Wymień wąż swojego VSP za rozsądną cenę na części, które nie są dozwolone. Dowiedz się więcej o wężach paliwowych, wężach chłodzących do samochodów bez prawa jazdy.

Aktywne filtry

25 m węża

Wąż paliwowy do oleju napędowego Ø 7 mm Ten wąż paliwowy może być stosowany do większości modeli wózków. Wymiary tej referencji to Ø 7 x 13 mm. Niezawodna i solidna, ta część jest sprzedawana na metry, ale zawsze z zapewnieniem ceny dyskontowej!
5,42 €
wąż 25m - 426002

Wąż paliwowy do oleju napędowego Ø 5 mm Ten wąż paliwowy może być stosowany do większości modeli wózków. Wymiary tej referencji to Ø 5 x 11 mm. Niezawodna i solidna, ta część jest sprzedawana na metry, ale zawsze z zapewnieniem ceny dyskontowej!
5,42 €
  • Promo !
Górny wąż chłodnicy Aixam

Durite supérieure de radiateur Aixam Votre durite de radiateur est poreuse ou totalement craquée, n'hésitez pas à la remplacez par notre durite spécialment conçue pour les modèles d' Aixam 400SL, 50SL, 400.4, 400Evo, 500.4, 500.5, 721, 741, 751, City, City S, Roadline, Scouty, Crossline Crossover, Coupé GTO et Mega phase 2
10,58 € 11,58 €
Wąż odpowietrzający Lombardini Focs i Progress

Durite de reniflard pour moteur Lombardini Focs et Progress Si votre durite de reniflard présente des crevasses ou est totalement déchiré remplacez la par notre pièce neuve et adaptable de qualité équivalente à celle d'origine. 
15,75 €
Wąż górny - 5365070

Wąż górny Ten górny wąż jest przeznaczony do modeli marki Lombardini . Jest to półelastyczna część z tworzywa sztucznego do górnej części chłodnicy. Uważamy, że wąż pod koniec swojego życia jest wężem nieszczelnym i porowatym. Nie czekaj dłużej i zamów tę część w najlepszej cenie! Jest on zamontowany na Microcar MC1 i MC2.
20,75 €
Górny wąż grzewczy Chatenet CH26, CH30 Lombardini

Chatenet CH26, CH30 z silnikiem Lombardini Focs Progress Węże nagrzewnicy z czasem twardnieją i stają się porowate. Unikaj problemów z przegrzaniem dzięki naszym wężom nagrzewnicy zaprojektowanym specjalnie dla modeli tej marki Chatenet
27,42 €
Żarówka do zalewania paliwa

Pompa zalewowa paliwa Ta żarówka gruntująca jest przeznaczona do wózków z silnikiem wysokoprężnym. Pozwoli Ci to na ponowne zalanie obwodu w prosty sposób. Ten wysokiej jakości produkt w pełni Cię zadowoli nie tylko dzięki jakości wykonania, ale również dzięki swojej promocyjnej cenie!
12,42 €