Kategorie
Szukaj według pojazdu

Akcesoria wydechowe

Mini-auto parts oferuje Państwu szereg akcesoriów wydechowych, takich jak zaciski lub uszczelki kolektora wydechowego

Aktywne filtry

Wysięgniki nakrętek wydechowych - 3240163

Nakrętka wydechu silnika Lombardini Focs Ta nakrętka wydechowa do Lombardini Model Focs Progress LDW502. Ta miedziana nakrętka pozwoli Ci zamocować kolektor i rurę pośrednią Twojego silnika.
0,75 €
Uszczelka kolektora wydechowego Lombardini DCi

Uszczelka kolektora wydechowego Lombardini DCi 442 i DCi 492 Uszczelka kolektora zapewnia szczelność wylotu kolektora wydechowego, w przypadku awarii nie wahaj się jej wymienić.
2,67 €
Kołnierz U-kształtny

Kołnierz wydechowy do zamontowania na wężu Ligier oraz Microcar...Referencje : ASLIG1003 i ASMIC1003
2,67 €
Uszczelka wydechu Lombardini DCi

Uszczelka wydechu Lombardini LDW 442 DCi i LDW 492 DCi Umieszczona za kolektorem wydechowym, uszczelka wydechu zapewnia prawidłowe uszczelnienie układu wydechowego. W przypadku uszkodzenia tego elementu, należy go wymienić na część przeznaczoną specjalnie do pojazdów wyposażonych w silniki LDW 442 i LDW 492 DCi Lombardini
2,42 €
Uszczelka wydechu Microcar, Chatenet, Belliersilnik JDM Yanmar

Uszczelka wydechu Microcar, Chatenet, Bellier i JDM z silnikiem Yanmar Wymień uszczelkę wydechu na naszą nową i oryginalną część do VSP następujących marek Microcar, Chatenet, Bellier i JDM z silnikiem Yanmar.
11,83 €
Uszczelka kolektora wydechowego silnika Yanmar

Uszczelka kolektora wydechowego Microcar, Chatenet, Bellier i silnik JDM Yanmar Zadaniem uszczelki kolektora wydechowego jest zapobieganie wyciekom spalin na styku bloku silnika i kolektora wydechowego.
10,75 €
Szpachla naprawcza

Uszczelniacz SINTO do uszczelniania i naprawy dużych otworów i pęknięć w układach wydechowych. Bez demontażu.
5,79 €
Uszczelka wydechu - 4420076

Uszczelka wydechowa silnika Lombardini Focs Progress LDW502 Ta oryginalna uszczelka wydechu jest przeznaczona do współpracy z Lombardini wysięgniki progress LDW502 SILNIK. Dzięki tak wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie, nie czekaj dłużej z wymianą uszkodzonej części!
2,08 €
Uszczelka kolektora wysięgnika - 4420070

Uszczelka kolektora silnika Lombardini Bloki aluminiowe Ta oryginalna uszczelka kolektora silnika jest dla silnika Lombardini . Ta wysokiej jakości część aluminiowa spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a przy tym nie rozbijesz banku dzięki swojej promocyjnej cenie!
2,42 €