Kategorie
Szukaj według pojazdu

Silnik do drzwi samochodowych bez prawa jazdy

Masz problemy z zamknięciem drzwi? Z mini-auto parts.pl wymienić silnik blokujący drzwi w niskiej cenie, znaleźć wszystkie nasze wybór silników do drzwi dla VSP.

Aktywne filtry

2-przewodowy silnik drzwiowy microcar

Do Microcar MGO / M8 / MC1 / MC2 / F8C i Dué 2 / 3 Czy centralny zamek w Państwa samochodzie nie działa już w jednych drzwiach? Prawdopodobnie winny jest silnik drzwi. Produkt dedykowany do modeli MGO, M8, MC1 i MC2 marki Microcar w idealnym przypadku wymieni Państwa wadliwą część po obniżonej cenie.
24,92 €
5-przewodowy silnik drzwiowy microcar

Do Microcar Mgo Potrzebujesz wymienić silnik drzwiowy w swoim Microcar MGO? Postaw na ten produkt dedykowany dla Twojego pojazdu bez licencji, który ponownie nada Twojej centralizacji rację bytu. Napraw swój system centralnego zamka po niskich kosztach i ciesz się swoim samochodem ponownie.
24,92 €
  • Promo !
Porta motor 2 filho chatenet

Do Chatenet Media / Barooder / Speedino / CH26 / CH28 / CH30 / CH32 / CH32 / SporteEvo   Napraw uszkodzony centralizator w swoim pojeździe bez licencji i oszczędzaj pieniądze dzięki temu silnikowi drzwiowemu dedykowanemu do modeli Media, BarooderSpeddino i modele CH26 / CH28 / CH30 / CH32 / CH33 / SporteEvo marki Chatenet.
20,42 € 22,42 €
2-przewodowy silnik drzwiowy aixam - 8K105

Dla modeli Aixam po 1997 r Drzwi Twojego samochodu nie chcą się odblokować? Być może jest to spowodowane uszkodzeniem silnika drzwi. Produkt dedykowany do pojazdów bez licencji marki Aixam po 1997 roku idealnie zastąpi Państwa oryginalną część za niską cenę.
20,42 €
Adapter skrzynki centralizacyjnej Ligier, Microcar

Ligier XTOO2, XTOO Max, XTOO R, RS, S, Optimax, JS50, JS50L, Microcar Cargo i F8C Po wymianie urządzenia elektrycznego będziesz potrzebował tego adaptera skrzynki centralizacyjnej do naprawy VSP
34,92 €