Kategorie
Szukaj według pojazdu

Samochód sztafetowy bez prawa jazdy

Twoje świece żarowe są nadal dobre, ale twój olej opałowy nadal nie chce się zapalić? Mini-auto parts zaprasza do zapoznania się z jego przekaźnikami blasku lombardini wysięgniki lub kubota dla twojego nielicencjonowanego samochodu.

Aktywne filtry

Przekaźnik ogrzewania wstępnego FOCS LOMBARDINI

7-PINOWE WYSIĘGNIKI LOMBARDINI Ten przekaźnik rozgrzewający ma 7 pinów, jest kompatybilny z następującymi silnikami Lombardini FOCS. Ten wysokiej jakości, prosty w montażu element może tylko uwodzić swoją zniżkową ceną!
41,25 €
Przekaźnik podgrzewania wstępnego

AIXAM PO 1997 R Ta część jest przekaźnikiem rozgrzewającym dla wózków tej marki Aixam gdyby został wprowadzony do obiegu po 1997 roku. Ta moneta spełni wszystkie Państwa oczekiwania pod względem ceny, ale także jakości!
32,92 €
Przekaźnik podgrzewania wstępnego

AIXAM 540, 500, 400 przed 1997 r Ten przekaźnik podgrzewający jest zarezerwowany dla modeli 540, 500 i 400 tej marki Aixam . Proszę zwrócić uwagę, że ta część pasuje tylko do pojazdów wprowadzonych na drogę przed 1997 rokiem. Nie wahajcie się więcej i poproście o jakość w najlepszej cenie!
41,25 €
Centralna obróbka blacharska Microcar

Microcar MC1, MC2, Virgo i MGO1 Twój przekaźnik migaczy uległ awarii i nie możesz już używać kierunkowskazów. Wymień wadliwą część i jedź bezpiecznie dzięki naszemu specjalnie zaprojektowanemu przekaźnikowi migaczy dla Microcar .
19,92 €
Przekaźnik startowy LOMBARDINI

WYSIĘGNIKI LOMBARDINI BI CYLINDRA Ten przekaźnik rozrusznika jest przystosowany do pracy w silnikach Lombardini FOCS podwójny cylinder. Bardzo dobra jakość wykonania, ten łatwy w montażu element uwodzi swoją zniżkową ceną!
48,75 €
Przekaźnik rozrusznika YANMAR

STARTER HITACHI (YANMAR) Ten rozrusznik Hitachi jest kompatybilny z rozrusznikami Yanmar . Łatwy w instalacji, z atrakcyjną ceną zakupu, ta referencja ma wszystko, aby cię uwieść!
49,17 €
Przekaźnik rozrusznika aixam denso

Przekaźnik rozrusznika Denso do silnika Kubota Ten przekaźnik rozrusznika dla Aixam jest montowany na oryginalnych rozrusznikach DENSO. Pozwoli to uniknąć konieczności wymiany kompletnego rozrusznika Denso. Jakość i niezawodność części w korzystnej cenie.
49,17 €
Elektromagnes zatrzymania silnika Mitsubishi

Elektromagnes zatrzymania silnika Mitsubishi Ten solenoid zatrzymujący silnik pozwala na elektryczne zatrzymanie silnika marki Mitsubischi w samochodach CASALINI bez licencji.
80,75 €