Kategorie
Szukaj według pojazdu

Rack i pinion car bez prawa jazdy

Mini-auto parts zaprasza do zapoznania się tutaj z wszystkimi produktami, które składają się na układ kierowniczy vsp (Rack, miech, przeguby kulowe) zaprojektowany specjalnie dla samochodów bez licencji. Z Piecesanspermisem, na pewno masz właściwy kierunek!

Aktywne filtry

Deflektor układu kierowniczego - 4A15A

Układ kierowniczy do AIXAM, BELLIER Ramię kierownicy służy do "tłumienia" połączeń między zębatką a kolumną kierownicy. Jest on przystosowany do wózków następujących marek oraz . Kup również na piècesanspermis.fr inne części połączenia na ziemi dla pojazdu bez licencji.
7,50 €
Mieszek regałowy

AIXAM / LIGIER / MICROCAR / JDM / CHATENET / ERADICATE / BELLIER ... Ten mieszek zębatkowy lub zwany również "mieszkiem kierowniczym" jest standardem i kompatybilny z wszystkimi markami samochodów bez licencji. Na naszej stronie internetowej można również znaleźć smar do montażu miechów kierowniczych.
2,92 €
Drążek kierowniczy Aixam

AIXAM 721 / 741 / 751 / City / CROSSLINE / ROADLINE I SCOUTY Kierowanie samochodem bez licencji Aixam pozostawia coś do życzenia? Czy zastanawiałeś się nad sprawdzeniem przekładni kierowniczej? Piecesanspermis.fr oferuje Państwu tę część dedykowaną do modeli od 2005 do 2009 producenta. Jakość i niezawodność tego produktu w obniżonej cenie sprawi, że Twój pojazd wróci na właściwą drogę
178,33 €
Regał kierowniczy AIXAM

AIXAM City / Crossline / Cut / Crossover / GTO (Zakres impulsów, Vision oraz Sensation) kierowanie samochodem bez prawa jazdy Aixam pozostawia coś do życzenia? Czy zastanawiałeś się nad sprawdzeniem przekładni kierowniczej? Piecesanspermis.fr oferuje Państwu tę część poświęconą modelom Impulsion, Vision oraz Sensation. Jakość i niezawodność tego produktu w obniżonej cenie sprawi, że Twój pojazd wróci na właściwą drogę.
157,50 €
Drążek kierowniczy Ligier - 0170014 / 0170011

Ligier Xtoo 1 / 2 / Max R / Optimax / S / RS i Dué Drążek kierowniczy jest ważną częścią Twojego VPS, w przypadku zużycia tej części może stać się niebezpieczny podczas użytkowania Twojego VPS. Problem z drążkiem kierowniczym jest szybko zauważalny, ponieważ samochód nie utrzymuje swojej linii trajektorii w linii prostej i komplikuje jazdę na zakrętach
224,92 €
Drążek kierowniczy Microcar MGO 1 i 2

Rack Microcar MGO 1 i 2 Drążek kierowniczy jest elementem łączącym koła napędowe z kolumną kierowniczą i przenoszącym ruchy kierownicy na koła.
199,92 €
PRZEKŁADNIA KIEROWNICZA MICROCAR MGO 2, M8 I F8C

Microcar MGO 2 (2. zespół), M8 i F8C Znajdź naszą kompletną ofertę przekładni kierowniczych dla VSP Microcar. Drążek kierowniczy jest zasadniczym elementem układu jezdnego, łączącym koła jezdne z kolumną kierowniczą, jego dobre funkcjonowanie jest niezbędne
224,92 €
Drążek kierowniczy Chatenet

Chatenet Barooder Masz problemy z utrzymaniem samochodu prosto lub prowadzenie wózka staje się coraz trudniejsze. Twoja listwa kierownicza ma prawdopodobnie luz. Aby jeździć ze spokojem i nie mieć już problemów z prowadzeniem swojego vsp, wymień drążek kierowniczy na naszą część adaptacyjną o wysokiej jakości i z rabatem.
224,17 €
Drążek kierowniczy Chatenet CH26, 28, 30, 32, 33 Sporteevo

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH30, CH32, Sporteevo Zasadnicza część układu kierowniczego Państwa pojazdu, przekładnia kierownicza jest częścią, której nie należy zaniedbywać. Jeśli pojawią się pierwsze oznaki zużycia, należy je jak najszybciej wymienić na naszą nową, dopasowaną część.
212,42 €
Drążek kierowniczy Chatenet CH40

Crémaillière de direction Chatenet CH40 Si votre crémaillière de direction présente des signes d'usure, comme une difficulté à conserver votre trajectoire en ligne droite, n'hésitez pas à la remplacez. Achetez ici votre crémaillière pour Chatenet CH40
212,42 €
Crémalliere Casalini

Casalini SulkySulki, Ydea M10 i M12 Skorzystaj z naszej zębatki kierowniczej do modeli Sulki, Ydea, M10 i M12 marki VSP Casalini po najlepszej cenie w sieci. Napraw swój VSP za pomocą naszych części i bądź pewien, że zaoszczędzisz dużo pieniędzy.
199,17 €
Rack Casalini M14 i M20

Casalini M14 i M20 Specjalnie opracowany dla modeli M14 i M20 marki Casalininasze stojaki na kierownicę są oferowane w najlepszej cenie.
199,17 €