Kategorie
Szukaj według pojazdu

Contacteur et Interrupteur Ligier

Aktywne filtry

Wyłącznik ostrzegawczy Ligier JS50 i JS50L

Wyłącznik ostrzegawczy Ligier JS50 i Ligier JS50L Wyłącznik ostrzegawczy e Ligier JS50 i JS50L jest uszkodzony, wymień go na naszą nową i oryginalną część opracowaną specjalnie dla tych modeli
33,25 €
Wyłącznik ostrzegawczy Ligier Ixo i JS50

Ligier Ixo i JS50 (faza 1) Skorzystaj z naszej oryginalnej części opracowanej specjalnie dla modeli Ixo i JS50 (faza 1) marki VSP Ligier. Nie wahaj się wymienić go w przypadku awarii i w ten sposób skorzystać z części po konkurencyjnej cenie .
23,00 €
Przełącznik regulatora szyby Ligier

Przełącznik regulatora szyby Ligier XTOO R, RS, S, Ixo, Optimax i JS50 Twój elektryczny regulator szyb nie reaguje już normalnie, wymień go na nasz regulator szyb opracowany specjalnie dla najnowszych modeli samochodów Ligier .
24,92 €
Przełącznik dźwigni zmiany biegów AIXAM / LIGIER / MICROCAR

AIXAM / LIGIER / MICROCAR Twój mały samochód ma trudności, aby umieścić samochód w biegu wstecznym lub do przodu, to być może stycznik, który jest spalony lub uszkodzony, co uniemożliwia dźwigni zmiany biegów z funkcjonowania. Może to również uniemożliwić uruchomienie pojazdu. Twój VSP jest wyposażony w 2 przełączniki, pomyśl o sprawdzeniu ich w tym samym czasie.
7,42 €
Przełącznik zmiany biegów - 101044

Stycznik elektryczny do JDM, Grecav, Bellier Ta część umożliwia uruchomienie silnika tylko wtedy, gdy dźwignia zmiany biegów znajduje się w pozycji neutralnej. W przypadku uszkodzenia tego przełącznika może się zdarzyć, że nie będzie można uruchomić pojazdu. Przeznaczony jest dla JDM, Grecav i Bellier.
8,17 €
Przełącznik dźwigni zmiany biegów aixam - 8AA002

AIXAM PRZEŁĄCZNIK DŹWIGNI ZMIANY BIEGÓW / CHATENET / LIGIER / MICROCAR Wyłącznik elektryczny umożliwia uruchomienie silnika tylko wtedy, gdy dźwignia zmiany biegów znajduje się w położeniu neutralnym. Jeśli ten przełącznik jest uszkodzony, uruchomienie pojazdu może być niemożliwe.
7,42 €