Kategorie
Szukaj według pojazdu

Variateur boite adaptable Ligier

Piecesanspermis.fr oferuje Państwu swoją gamę napędów o zmiennej prędkości obrotowej z możliwością dostosowania do Państwa potrzeb Ligier po bezkonkurencyjnych cenach! Produkty te zostały zaprojektowane zgodnie z surowymi normami europejskimi, aby zapewnić Twoje bezpieczeństwo w bardzo niskiej cenie!

Aktywne filtry

  • Promo !
LIGIER Xtoo przekładnia adaptacyjna

Możliwość adaptacji na LIGIERZE XTOO przed 2008 r Ten adaptacyjny wariator skrzyni biegów został opracowany specjalnie dla pojazdów Ligier XTOO. Aby zaoferować Państwu produkty w bezkonkurencyjnych cenach, Piecesanspermis wybrał najlepszego dostawcę w celu zapewnienia niskich kosztów produkcji.
82,50 € 132,50 €
Napęd o zmiennej prędkości obrotowej LIGHT Xtoo

LIGHT XTOO Ten oryginalny wariant skrzyni biegów jest przeznaczony wyłącznie dla pojazdów nie posiadających licencji XTOO. O nieporównywalnej jakości, której nie znajdziesz nigdzie indziej, został wykonany przez najlepszych specjalistów od samochodów bezlicencyjnych.
215,83 €
Napęd o zmiennej prędkości obrotowej CHATENET ch26

Oryginalny ściemniacz skrzynkowy CHATENET CH26 Ten oryginalny wariator jest kompatybilny wyłącznie z Chatenet CH26. Nasze produkty przeszły całą baterię testów jakościowych w celu sprawdzenia, czy zostały wyprodukowane zgodnie z normami bezpieczeństwa narzuconymi przez francuskie ustawodawstwo.
215,75 €
Klucz ibc

PRZEKŁADNIA Z KLUCZEM ŚCIEMNIAJĄCYM
2,83 €