Kategorie
Szukaj według pojazdu

Cable accélérateur JDM

Venez découvrir les différents modèles de cables d'accélérateur spécialement dédiés aux véhicules de marque JDM. Piecesanspermis.fr, le spécialiste de la pièces détachées de voitures sans permis à prix discount.

Aktywne filtry

Kabel akceleratora jdm Aloes i Roxsy - 201032

Jdm aloes i Roxsy Jeśli zauważysz, że Twój silnik nie reaguje po naciśnięciu pedału gazu w vsp, to prawdopodobnie linka przyspieszenia nie wysyła informacji o nacisku na pedał. Więc pomyśl o sprawdzeniu jego stanu, jeśli jesteś w tej sytuacji, może być uszkodzony lub cięte.
16,25 €
Kabel akceleratora jdm abaca oraz Albizia Yanmar - 101015

Jdm Abaca oraz Albizia Ten kabel przepustnicy jest przeznaczony tylko dla Jdm vsp Abaca oraz Albizia wyposażony w silnik Yanmar. Musisz wymienić tę linkę, gdy tylko poczujesz, że pedał gazu jest zbyt twardy, gdy go naciskasz, oznacza to, że linka jest albo zużyta, albo po prostu grozi pęknięciem.
12,42 €
Linka przyspieszacza JDM TITANE Yanmar - 801200

Jdm titane silnik Yanmar Zauważyłeś, że pedał gazu nie reaguje prawidłowo, staje się zbyt miękki przy każdym naciśnięciu pedału. Przyczyną jest prawdopodobnie linka, która może być zużyta lub pęknięta. Warto więc pomyśleć o jego szybkiej wymianie, aby uniknąć innych problemów Ten kabel jest przeznaczony tylko dla JDM titane wyposażony w silnik Yanmar.
13,33 €