Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Silencieux, Tubes, Collecteurs Ligier

Filtry aktywne

Kolektor wydechowy Ligier, Microcar i Dué

Ligier XTOO R/RS/S, Optimax, Ixo, JS50 i JS50L, Microcar CargoMGO3/4/5/6, Dué 2, 3/5 i 6 Kolektor wydechowy jest pierwszą częścią układu wydechowego, zbiera on gazy wydobywające się z bloku silnika w celu ich odprowadzenia, poddany silnym obciążeniom z czasem może ulec rozszczelnieniu.
57,92 €
Kolektor wydechowy Ligier / Microcar i spalin silnika DCi

Ligier XTOO R/RS/S, Ixo, JS50, Optimax, Microcar CargoMGO 3/4 i Dué 2 / 3 Wymień nasz kolektor wydechowy na kolektor marki VSP Ligier, Microcar i Dué wyposażone w silnik Lombardini DCi z naszą nową i adaptowalną częścią w najlepszej cenie w sieci.
58,25 €
Kolektor wydechowy Microcar

Microcar MGO2, M8, F8C i Dué Coupe Kolektor wydechowy jest pierwszym elementem odprowadzającym gazy z Twojego silnika, dlatego jego dobry stan jest tak ważny. Znajdź tutaj ten kolektor wydechowy dla Microcar MGO 2, M8, F8C i Dué coupé wyposażone w silnik Lombardini
58,32 €
Wydech Ligier, Microcar i silnik DCi

Microcar MGO 3, MGO 4, MGO 5, MGO 6, Ligier JS50 i JS50L i Dué 3, 4/5 i 6 Twój przewód wydechowy jest uszkodzony przez korozję i nieszczelności, wymień swój przewód wydechowy na naszą nową i oryginalną część do modeli Ligier, Microcar oraz modele Dué wyposażone w Lombardini DCi
203,75 €
Tylna rura wydechowa Ligier - Microcar

Microcar MGO 2, M8, F8C, Ligier JSRC Tylna rura wydechowa jest częścią układu wydechowego, która jest najbardziej narażona na korozję i powinna być wymieniona tak szybko, jak to możliwe. Ta rura wydechowa jest specjalnie zaprojektowana dla pojazdów marki Ligier - Microcar.
60,75 €