Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

crémaillère casalini

Filtry aktywne

Rack Casalini M14 i M20

Casalini M14 i M20 Specjalnie opracowany dla modeli M14 i M20 marki Casalininasze stojaki na kierownicę są oferowane w najlepszej cenie.
199,17 €
Crémalliere Casalini

Casalini SulkySulki, Ydea M10 i M12 Skorzystaj z naszej zębatki kierowniczej do modeli Sulki, Ydea, M10 i M12 marki VSP Casalini po najlepszej cenie w sieci. Napraw swój VSP za pomocą naszych części i bądź pewien, że zaoszczędzisz dużo pieniędzy.
199,17 €
Cardan de direction - Casalini

Casalini M10, M110, M12, M14, M20 Ta wysokiej jakości część, zaprojektowana specjalnie dla modeli Casalini, zapewnia niezawodne połączenie między przekładnią kierowniczą a przednimi kołami. Wyprodukowany z dużą precyzją i wyjątkową trwałością, ten przegub uniwersalny zapewnia bezpieczną jazdę i responsywny układ kierowniczy.
66,75 €
Mieszek regałowy

AIXAM / LIGIER / MICROCAR / JDM / CHATENET / ERADICATE / BELLIER ... Ten mieszek zębatkowy lub zwany również "mieszkiem kierowniczym" jest standardem i kompatybilny z wszystkimi markami samochodów bez licencji. Na naszej stronie internetowej można również znaleźć smar do montażu miechów kierowniczych.
2,92 €