Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Crémaillère Ligier

Filtry aktywne

Drążek kierowniczy Ligier - 0170014 / 0170011

Ligier Xtoo 1 / 2 / Max R / Optimax / S / RS i Dué Drążek kierowniczy jest ważną częścią Twojego VPS, w przypadku zużycia tej części może stać się niebezpieczny podczas użytkowania Twojego VPS. Problem z drążkiem kierowniczym jest szybko zauważalny, ponieważ samochód nie utrzymuje swojej linii trajektorii w linii prostej i komplikuje jazdę na zakrętach
363,17 €
Drążek kierowniczy Microcar MGO 1 i 2

Rack Microcar MGO 1 i 2 Drążek kierowniczy jest elementem łączącym koła napędowe z kolumną kierowniczą i przenoszącym ruchy kierownicy na koła.
199,92 €
PRZEKŁADNIA KIEROWNICZA MICROCAR MGO 2, M8 I F8C

Microcar MGO 2 (2. zespół), M8 i F8C Znajdź naszą kompletną ofertę przekładni kierowniczych dla VSP Microcar. Drążek kierowniczy jest zasadniczym elementem układu jezdnego, łączącym koła jezdne z kolumną kierowniczą, jego dobre funkcjonowanie jest niezbędne
224,92 €
Colonne de direction -...

Kolumna kierownicy Ligier Microcar Dué Odkryj naszą oryginalną kolumnę kierownicy, zaprojektowaną specjalnie dla różnych modeli Ligier, Microcar i Dué. Wyprodukowana zgodnie z wymagającymi standardami i przy użyciu wysokiej jakości materiałów, ta kolumna kierownicy zapewnia niezawodne i długotrwałe działanie Twojego hatchbacka. Zainwestuj w jakość i niezawodność, wybierając naszą oryginalną kolumnę kierownicy do swojego Ligier, Microcar lub Dué. Dzięki wyjątkowej trwałości i niezawodnemu działaniu nasza oryginalna kolumna kierownicy zapewni Ci dodatkowy spokój ducha podczas codziennych dojazdów do pracy i przygód na drodze. Wybierz naszą oryginalną kolumnę kierownicy, aby cieszyć się bezpieczną i beztroską jazdą.
54,08 €
Kołpak kolumny kierowniczej Ligier - Microcar

Microcar MGO1, MGO2, M8, F8C, Ligier JS RC, Ligier Dué Coupé i Dué First Nakładka kolumny kierownicy służy do przytrzymywania i dokręcania pierścienia kierownicy, ale ta plastikowa część może z czasem pęknąć. Nie wahaj się go wymienić, jeśli w kierownicy występuje nienormalny luz.
3,25 €
Cardan de colonne de...

Przegub uniwersalny kolumny kierownicy Microcar MC1 / MC2 Nasz oryginalny przegub uniwersalny kolumny kierowniczej oferuje precyzyjne dopasowanie i doskonałą kompatybilność z określonymi modelami, zapewniając prostą i wydajną instalację. Zapewnij bezpieczną jazdę, wybierając nasz oryginalny przegub uniwersalny kolumny kierowniczej, zaprojektowany w celu utrzymania stabilności i precyzji układu kierowniczego. Postaw na niezawodność i bezpieczeństwo, wybierając nasz oryginalny przegub uniwersalny kolumny kierowniczej do swojego Microcar. Nasz przegub uniwersalny kolumny kierowniczej zapewni Ci dodatkowy spokój ducha podczas codziennych podróży i przygód na drodze.
69,17 €
Pierścień kolumny kierowniczej Ligier - Microcar

Microcar MGO1, MGO2, M8, F8C, Ligier JS RC, Dué Coupé i Dué First Tuleja kolumny kierowniczej (lub zębatka) jest częścią, która może powodować luz w kierownicy w przypadku awarii, więc nie wahaj się wymienić tej części dla większego bezpieczeństwa.
5,25 €
Mieszek regałowy

AIXAM / LIGIER / MICROCAR / JDM / CHATENET / ERADICATE / BELLIER ... Ten mieszek zębatkowy lub zwany również "mieszkiem kierowniczym" jest standardem i kompatybilny z wszystkimi markami samochodów bez licencji. Na naszej stronie internetowej można również znaleźć smar do montażu miechów kierowniczych.
2,92 €