Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Jambe de suspension JDM

Filtry aktywne

Lewa rozpórka zawieszenia JDM Roxsy

Lewa kolumna zawieszenia JDM Roxsy Jeśli musisz wymienić amortyzator po kolizji czołowej, możesz to zrobić z pełnym spokojem, korzystając z naszej nowej, adaptowalnej części zaprojektowanej specjalnie dla JDM Roxsy.
65,83 €
Prawy amortyzator JDM Roxsy

Prosta rozpórka dla JDM Roxsy Rozpórka jest ważną częścią konstrukcji przedniego zawieszenia VSP. Jeśli są zdeformowane, nie wahaj się ich jak najszybciej wymienić.
65,83 €
Lewa rozpórka zawieszenia JDM Xheos

Lewa kolumna zawieszenia JDM Xheos Wymień amortyzator na naszą oryginalną część wysokiej jakości do swojego JDM Xheos.
66,58 €
Prosta rozpórka JDM Xheos

Prosta kolumna zawieszenia dla JDM Xheos Kolumna zawieszenia to część, która łączy przednią oś z podwoziem samochodu w przypadku uderzeń. Należy ją wymienić. Prawa kolumna zawieszenia (strona pasażera) dla JDM Xheos
66,58 €
Rozpórka zawieszenia JDM aloes

Dla Jdm Aloes Ten strut jest dedykowany do Aloes pojazdy marki Jdm no-licence spełniają najsurowsze normy Unii Europejskiej. Jego niska cena i doskonałe dopasowanie do Twojego wózka sprawiają, że jest to idealna część zamienna.
39,08 €
Prawy wspornik zawieszenia JDM Aloes

Jdm Aloes Ta kolumna zawieszenia jest przeznaczona do modelu JDM Aloes marki pojazdów bez licencji. Niska cena i doskonałe dopasowanie do buggy sprawiają, że jest to idealna część zamienna.
39,08 €