Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Contacteur de Stop Voiture sans permis

Filtry aktywne

Przełącznik hamulca ręcznego Aixam

Przełącznik hamulca ręcznego Aixam i Minauto Przełącznik hamulca ręcznego służy do ostrzegania za pomocą lampki ostrzegawczej na liczniku o zaciągnięciu postojowego hamulca ręcznego. W przypadku awarii należy go wymienić na nasz przełącznik hamulca ręcznego dla wszystkich modeli Aixam.
6,25 €
Wyłącznik stopu JDM

JDM Aloes, Roxsy i Xheos Przełącznik hamulca służy do włączania świateł hamowania podczas hamowania, więc pamiętaj, aby go wymienić, jeśli zauważysz, że światła hamowania przestały się świecić.
19,08 €
WYŁĄCZNIK STOPU MIKROSAMOCHODU

Microcar Virgo 1, 2, 3, MC1 i MC2 Jedynym celem przełącznika stop jest aktywacja świateł hamowania po naciśnięciu, ostrzegając w ten sposób, że VSP zwalnia.
8,25 €
Contacteur de frein à main

Przełącznik hamulca ręcznego Casalini Przełącznik hamulca ręcznego Casalini jest istotną częścią układu hamulca ręcznego pojazdu. Dostosowany do modeli Casalini, przełącznik ten zapewnia niezawodną aktywację i dezaktywację hamulca ręcznego, poprawiając bezpieczeństwo pojazdu. Wybierz tę wysokiej jakości część zamienną, aby utrzymać niezawodność hamulca ręcznego. Zamów już dziś, aby zagwarantować bezpieczeństwo swojego pojazdu.
9,25 €
Dostosowywany wyłącznik krańcowy

Możliwość dostosowania do pompy głównej Ten wyłącznik stopu pasuje do pompy hamulcowej w większości samochodów nie posiadających licencji ( , , ,...). Ta niedroga część jest szybka w montażu i służy do sygnalizowania nacisku na pedał hamulca.
5,75 €
Wyłącznik krańcowy dla Ligier / Microcar / Due / Casalini

Stycznik do Ligier X Pro / JS RC / JS 50 / JS 50L, Microcar MGO 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / M8 / F8C, Due First / 2 / 3 / 5, Casalini Sulky / M10 / M14 / Kerry Stycznik jest istotną częścią układu hamulcowego małego samochodu i znajduje się w pobliżu pedału hamulca. Po zlokalizowaniu go w małym samochodzie można go łatwo naprawić.
5,83 €
Przełącznik świateł hamulcowych

Przełącznik stopu Aixam, Ligier, Microcar. Ten stycznik elektryczny jest istotnym elementem bezpieczeństwa, ponieważ włącza światła hamowania podczas hamowania. Jeśli zauważysz, że jest uszkodzony, natychmiast go wymień.
7,08 €
  • Nowy
Contacteur de feux stop

Przełącznik świateł hamowania Przełączniki świateł hamowania zostały zaprojektowane w celu zapewnienia niezawodnej komunikacji między pedałem hamulca a tylnymi światłami, skutecznie sygnalizując Twoje zamiary innym kierowcom. Skupiając się na wydajności i niezawodności, nasze przełączniki zapewniają, że system świateł hamowania działa z optymalną wydajnością. Wybierz nasze styczniki świateł hamowania, aby zapewnić sobie spokój ducha, bezpieczną jazdę i zgodność z normami bezpieczeństwa drogowego.
25,16 €