Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Elektryczność

Kategoria elektryki kabiny Citroena Ami One obejmuje różne komponenty, które przyczyniają się do praktycznego i intuicyjnego prowadzenia samochodu. Należą do nich instrumenty pokładowe, które dostarczają kierowcy niezbędnych informacji zapewniających bezpieczną i komfortową jazdę.

Deska rozdzielcza Citroena Ami One jest ergonomicznie zaprojektowana i minimalistyczna, oferując przejrzysty i intuicyjny interfejs. Główne instrumenty obejmują cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje istotne informacje dotyczące jazdy, takie jak prędkość, poziom naładowania akumulatora, pozostały zasięg i inne ważne parametry.

Ten cyfrowy wyświetlacz można dostosować do wyświetlania różnych widoków i trybów, zapewniając kierowcom łatwy dostęp do informacji, które są dla nich najbardziej istotne. Może na przykład wyświetlać wskaźniki zużycia energii, powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa, alerty serwisowe lub informacje o systemie nawigacji.

Oprócz głównego ekranu, instrumenty pokładowe Citroena Ami One mogą również zawierać przyciski sterujące i elementy sterujące na kierownicy, oferując łatwy dostęp do różnych funkcji pojazdu, takich jak sterowanie systemem audio, zarządzanie połączeniami telefonicznymi w trybie głośnomówiącym lub nawigacją.

Aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy, niektóre instrumenty mogą być wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości, ostrzeżenia o zbliżającej się kolizji lub systemy wspomagające kierowcę, takie jak pomoc w parkowaniu.

Krótko mówiąc, instrumenty pokładowe Citroena Ami One oferują intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, umożliwiający kierowcy łatwe sterowanie funkcjami pojazdu i informowanie w czasie rzeczywistym o ważnych parametrach jazdy. Te elektryczne elementy kabiny pomagają poprawić wrażenia z jazdy nowoczesnym, praktycznym miejskim pojazdem elektrycznym, takim jak Citroen Ami One.

Filtry aktywne

Interrupteur de commande warning et climatisation

Przełącznik ostrzegawczy i sterujący wentylacją Potrzebujesz przełącznika sterowania ostrzeżeniami i wentylacją? Wybierz ten oryginalny przełącznik sterowania. Popraw swoje wrażenia z jazdy, zamawiając tę wysokiej jakości część już dziś i ciesz się pełną kontrolą nad ostrzeżeniami i klimatyzacją pojazdu.
43,83 €
Klaxon Citröen Ami 100% Electric

Citröen Ami 100% Electric Klakson jest niezbędnym elementem bezpieczeństwa. Jeśli ulegnie awarii, należy go jak najszybciej wymienić.
24,92 €
Interrupteur de commande drive and now

Citröen Ami - przełącznik jazdy do przodu i biegu jałowego Potrzebujesz przełącznika sterującego jazdą do przodu i do tyłu? Wybierz ten oryginalny przełącznik sterowania. Popraw swoje wrażenia z jazdy, zamawiając tę wysokiej jakości część już dziś i ciesz się pełną kontrolą nad pojazdem.
30,42 €
Bezpiecznik bursztynowy 5 amperów

Bezpiecznik standardowy 5 Amp Ten standardowy bezpiecznik 5 amperowy bez problemu dopasuje się do Twojej instalacji elektrycznej i zapewni jej niezawodność. Każdy bezpiecznik ma swoje własne cechy, więc upewnij się, że wybrałeś najbardziej odpowiedni. Ta część w pełni zadowoli Cię swoją jakością, ale także dzięki swojej promocyjnej cenie.
0,32 €
Bezpiecznik mini 3a

Mini bezpiecznik 3 ampery Odkryj nasz mini bezpiecznik 3 amperowy, który można zamontować w samochodach wszystkich marek, niezależnie od modelu.
0,32 €
Bezpiecznik mini 7,5a

Bezpiecznik miniaturowy 7,5 ampera Ten mini bezpiecznik o wartości 7,5 ampera dedykowany jest do wszystkich modeli pojazdów bez licencji, niezależnie od marki.
0,32 €
Bezpiecznik mini 10a

10 amperowy bezpiecznik mini Potrzebujesz 10 amperowego bezpiecznika do swojego samochodu bez prawa jazdy? Ten mini bezpiecznik dostosowany do małego samochodu zapewni dobre funkcjonowanie Twojego pojazdu.
0,32 €
Bezpiecznik mini 5a

5 amperowy bezpiecznik mini Ten mini bezpiecznik jest przeznaczony do wszystkich marek pojazdów bez prawa jazdy i ma natężenie 5 amperów. Będzie on regulować moc elektryczną w samochodzie i zapewnić dobre funkcjonowanie.
0,32 €
Standardowy zestaw bezpieczników samochodowych

Standardowy pakiet bezpieczników Te standardowe bezpieczniki z łatwością dopasują się do Twojego systemu elektrycznego i zapewnią jego niezawodność. Każdy bezpiecznik ma swoje własne cechy, więc upewnij się, że wybrałeś najbardziej odpowiedni. Opakowanie zawiera 5 sztuk każdego bezpiecznika, czyli 25 sztuk, trudno się oprzeć takiej ofercie!
5,90 €
Bezpiecznik szary 25a

Standardowy bezpiecznik 25 amperów Ten standardowy bezpiecznik 25 amperów bez problemu dopasuje się do Twojej instalacji elektrycznej i zapewni jej niezawodność. Każdy bezpiecznik ma swoje własne cechy, więc upewnij się, że wybrałeś najbardziej odpowiedni. Przy tak wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie, trudno się jej oprzeć!
0,32 €
Bezpiecznik żółty 20a

Standardowy bezpiecznik 20 amperów Ten standardowy 20 amperowy bezpiecznik bez problemu dopasuje się do Twojej instalacji elektrycznej i zapewni jej niezawodność. Każdy bezpiecznik ma swoje własne cechy, więc upewnij się, że wybrałeś najbardziej odpowiedni. Trudno się oprzeć takiej ofercie w tak niskiej cenie!
0,32 €
Bezpiecznik niebieski 15a

Standardowy bezpiecznik 15 amperów Ten standardowy 15 amperowy bezpiecznik bez problemu dopasuje się do Twojej instalacji elektrycznej i zapewni jej niezawodność. Każdy bezpiecznik ma swoje własne cechy, więc upewnij się, że wybrałeś najbardziej odpowiedni. Zawsze z gwarancją jakości w najlepszej cenie!
0,32 €
Bezpiecznik czerwony 10a

Standardowy bezpiecznik 10 amperów Ten standardowy bezpiecznik 10 amperowy bez problemu dopasuje się do Twojej instalacji elektrycznej i zapewni jej niezawodność. Każdy bezpiecznik ma swoje własne cechy, więc upewnij się, że wybrałeś najbardziej odpowiedni. Przy tak wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie, trudno się jej oprzeć!
0,32 €
Batterie de servitude 12V / 10Ah

Akumulator serwisowy 12V / 10A Zapewnij nieprzerwane zasilanie akcesoriów elektrycznych dzięki naszemu akumulatorowi serwisowemu 12V / 10Ah zaprojektowanemu specjalnie dla pojazdów Citroën Ami. Dzięki niezawodnej pojemności 10 amperogodzin akumulator ten gwarantuje stałe zasilanie pokładowego sprzętu elektronicznego, oferując stabilną i długotrwałą wydajność. Ten najwyższej jakości akumulator serwisowy zapewnia niezawodne zasilanie i spokój ducha w podróży.
103,25 €
WENTYLATOR OGRZEWANIA

Masz problemy z przegrzewającą się nagrzewnicą. Wybierz już teraz wentylatory nagrzewnicy elektrycznej Citroën Ami, aby zwiększyć komfort jazdy.
50,00 €
  • Nowy
Câble de charge positif

Citröen Ami One 100% Electric Dodatni kabel ładowania jest jednym z podstawowych elementów zapewniających niezawodne połączenie elektryczne w układzie ładowania pojazdu. Zaprojektowany dla dodatniej strony akumulatora, zapewnia wydajny transfer energii elektrycznej potrzebnej do uruchomienia i utrzymania płynnej pracy samochodu. Wybierz nasze dodatnie kable do ładowania, aby zapewnić sobie spokój ducha. Dzięki naszemu zaangażowaniu w wydajność i niezawodność, możesz polegać na naszych częściach zamiennych, które zapewnią płynne działanie układu elektrycznego, zapewniając bezproblemową jazdę.
72,30 €
  • Nowy
Courroie de transmission

Pas transmisyjny Zaprojektowany w celu zapewnienia optymalnego połączenia między różnymi elementami układu przeniesienia napędu, zapewniając płynną pracę samochodu bez prawa jazdy. Wybierz z naszej szerokiej gamy pasów transmisyjnych, odpowiednich dla różnych modeli samochodów bez prawa jazdy. Nasze pasy są precyzyjnie wykonane, aby oferować optymalną odporność na zużycie, zapewniając długoterminową trwałość. Postaw na jakość i niezawodność, wybierając nasze paski napędowe do swojego samochodu bez prawa jazdy.
65,95 €