Kategorie
Szukaj według pojazdu

Flexible de frein Microcar

Aktywne filtry

Przewód hamulcowy przedni lewy Ligier, Microcar

Ligier XTOO1 i 2, XTOO Max, XTOO R, RS, S, Optimax i Microcar Cargo Jeśli Twój przewód hamulcowy jest porowaty lub pęknięty i wycieka z niego płyn hamulcowy, wymień go natychmiast na nasz nowy i dopasowany przewód hamulcowy o takiej samej jakości jak oryginalny.
31,65 €
Przewód hamulcowy przedni prawy Ligier, Microcar

Ligier XTOO 1, 2, XTOO R, RS, S, MaxOptimax, Microcar Cargo Przewody hamulcowe stają się porowate i z czasem przeciekają, dlatego należy je wymieniać, gdy tylko pojawi się wyciek płynu hamulcowego. Elementy układu hamulcowego muszą być regularnie sprawdzane.
33,25 €
Przewód hamulcowy tylny microcar

MICROCAR LYRA / VIRGO / MC1 / MC2 Ten przewód hamulcowy tylny do Microcar jest zamontowany z tyłu w kierunku centralnego rozdzielacza hamulców. Pomyśl o wymianie przewodów hamulcowych dla lepszego hamowania i dla swojego bezpieczeństwa.
14,08 €
Przewód hamulcowy przedni microcar - 1003726

MICROCAR LYRA / VIRGO 1-2-3 / MC1 / MC2 Ten wąż do przedniego hamulca został specjalnie zaprojektowany z precyzją, która idealnie pasuje do Państwa Lyra, VirgoMC1 i MC2. Piecesanspermis oferuje Państwu swój płyn hamulcowy po obniżonej cenie. Musisz włożyć około 0,7 litra.
14,08 €
Uszczelka miedziana do przyłącza przewodu hamulcowego

Miedziane złącze do przewodu hamulcowego VSP Ten miedziany przegub do przewodu hamulcowego jest przeznaczony do wszystkich pojazdów bez licencji. Ta część jest niezawodna i solidna, spełni wszystkie Twoje oczekiwania z ceną rabatową w dodatku! Potrzebne są 2 złącza na każdy wymienny wąż!
0,54 €
Śruba złącza banjo

Śruba sprzęgła banjo Śruba w złączu banjo nie jest już w dobrym stanie? Wymień go na ten wysokiej jakości model w obniżonej cenie.
4,16 €