Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Pneumatyczny

nowe opony zaprojektowane specjalnie dla Twojego Citroën Ami! 🚗

Zwiększ osiągi swojego Citroëna Ami dzięki naszym oponom klasy premium, zaprojektowanym specjalnie z myślą o bezpiecznej i komfortowej jeździe. Niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą miejskim, czy lubisz pokonywać duże odległości, opony te zapewnią Ci wyjątkową przyczepność na każdej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych.

Kluczowe cechy:

🔹 Optymalna przyczepność: Ciesz się wyjątkową przyczepnością na miejskich drogach, oferując bezpieczną jazdę nawet podczas ostrych zakrętów i ostrego hamowania.

komfort jazdy: Opony z naszej oferty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny komfort, redukując wibracje i hałas drogowy, zapewniając przyjemne wrażenia z jazdy.

trwałość: Wykonane z wysokiej jakości materiałów, opony te zostały zaprojektowane z myślą o dłuższej żywotności, pozwalając na przejechanie większej liczby kilometrów bez uszczerbku dla osiągów.

wszechstronność: Niezależnie od tego, czy chodzi o mokrą, suchą czy zaśnieżoną nawierzchnię, nasze opony dostosowują się do każdych warunków pogodowych, zapewniając pewną jazdę.

Wybierając nasze opony zaprojektowane specjalnie dla Citroëna Ami, skorzystasz z niezawodnego rozwiązania dostosowanego do Twojego pojazdu. Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego wszystkie nasze opony przechodzą rygorystyczne testy, aby zagwarantować ich jakość i wydajność.

Nie czekaj dłużej, aby poprawić osiągi swojego Citroëna Ami! Zafunduj sobie opony najwyższej jakości już dziś i ciesz się jazdą z pełnym zaufaniem. Skontaktuj się z nami już teraz, aby uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie.

Filtry aktywne

Opona zimowa 155/65/14

Opony zimowe 155/65/14 Unikaj niekontrolowanych poślizgów tej zimy, wybierając nasze opony zimowe w promocyjnych cenach! Opony zimowe 155/65/14 sprzedawane na Piecesanspermis.fr spełniają obowiązujące normy i zapewnią Twojemu pojazdowi bez prawa jazdy pełną stabilność na drodze.
49,08 €
145/70/r13 opona 13 cali

OPONA 155/65/14 Ta 14-calowa opona 155/65/R14 jest bardzo niezawodna i zapewni Twojemu samochodowi bardzo dobrą przyczepność. Doskonały stosunek jakości do ceny sprawia, że jest to jeden z naszych sztandarowych produktów, który zadowoli najbardziej wymagających klientów.
41,58 €
Mini compresseur

Upewnij się, że jesteś przygotowany na nagłe wypadki na drodze dzięki naszemu minikompresorowi 12 V. Zaprojektowany tak, aby był kompaktowy i łatwy w transporcie, nasz mini kompresor oferuje praktyczne rozwiązanie do ponownego napompowania opon samochodu w nagłych wypadkach lub do regularnego serwisowania. Zasilany z gniazda 12 V pojazdu, nasz kompresor zapewnia niezawodne ciśnienie, umożliwiając utrzymanie ciśnienia w oponach zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki solidnej konstrukcji i łatwości obsługi nasz minikompresor jest idealnym akcesorium zapewniającym bezpieczną jazdę. Zamów już dziś, aby zapewnić sobie spokój na drodze, gdziekolwiek jesteś
16,58 €
Teleskopowy ściągacz do kół

Teleskopowy klucz do kół z nasadkami Piecesanspermis.fr oferuje klucz teleskopowy (380 mm - 500 mm) z 2 odwracalnymi nasadkami 17/19 mm i 21/23 mm do wszystkich typów VSP
16,65 €
Jeu d'enjoliveurs

Zestaw 4 nakładek na koła Citroën Ami Nadaj swojemu Citroënowi Ami nowy wygląd dzięki naszemu zestawowi stylowych obręczy kół zaprojektowanych specjalnie w celu idealnego dopasowania do Twojego pojazdu. Wykonane z trwałych i odpornych na zużycie materiałów nakładki na felgi zapewniają dodatkową ochronę kół, dodając im jednocześnie estetycznego wyglądu. Dostępne w różnych stylach i wykończeniach, nasze osłony kół harmonijnie komponują się z wyglądem samochodu bez uszczerbku dla jego osiągów. Wybierz nasz zestaw nakładek na koła do Citroëna Ami i nadaj jego wyglądowi nowy wymiar.
54,17 €
  • Nowy
new

39,92 €
  • Nowy
new

78,92 €